Producenci

Aniosyme DD1 1 l

Dostępność: dostępny
Cena: 134,00 zł 134.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Aniosyme DD1 

Producent: MediLab

Aniosyme DD1 w formie koncentratu pozwoli Ci na utrzymanie narzędzi stomatologicznych i innych wyrobów medycznych w należytej czystości. Dezynfekcja przebiega w sposób bardzo szybki i skuteczny – wystarczy pięć minut, aby narzędzia zostały skutecznie wysterylizowane i umyte. Dzięki systemowi trzech enzymów (lipaza, amylaza oraz proteaza) połączonych z detergentami zabrudzenia organiczne, takie jak ropa, krew lub ślina, oraz biofilm powstały na narzędziach zostaje szybko i dokładnie usunięty. Aniosyme chroni narzędzia przed korozją, zwłaszcza te elementy, które nie są wykonane ze stali nierdzewnej – wszelkiego rodzaju śrubki i drobne elementy. Nieograniczona kompatybilność materiałowa pozwala stosować go w połączeniu z bardzo wieloma rodzajami materiałów. W gabinecie stomatologicznym zajmującym się protetyką znajdzie swoje zastosowanie w myciu wycisków na bazie a-silikonu. Aniosyme jest wysoce wydajny, wystarczy 0,5% koncentratu, przy jednolitrowej butelce pozwala to zrobić 200 litrów roztworu roboczego. Nadaje się do stosowania w myjkach ultradźwiękowych i myjniach półautomatycznych. Narzędzia mogą być przechowywane w roztworze do 72 h bez obawy o ich uszkodzenie.

Każda jednolitrowa butelka została wyposażona w dozownik przelewowy, który zapewnia wygodny sposób na odmierzenie odpowiedniej dawki preparatu.

Skuteczność biobójcza w 5 minut. Dla wygody użytkowników każdy preparat będący koncentratem posiada jedno stężenie, do którego został dostosowany czas działania.

 

Skuteczność bójcza:

  • bakterie,
  • prątki,
  • grzyby (C. albicans),
  • wirusy (HIV, HBV, HCV, Herpes, Vaccinia, AH1N1)
  • skuteczne wobec szczepów opornych: Acinetobacter baumannii ESBL, Enterococus faecium (VRE), Staphylococcus aureus (MRSA) oraz Listeria monocytogenes.

 

Skuteczność biobójcza rozłożona w czasie:

5 minut: 0,5%: bakteriobójczy, prątkobójczy, drożdżakobójczy, wirusobójczy (HIV, HBV, HCV Vacciniawirus, Herpeswirus, A H1N1)

 

Skład: IV rzędowe związki amonowe (propionian), chlorowodorek poliheksametylenu biguanidyny, kompleks enzymów (proteaza, lipaza, amylaza), związki powierzchniowo czynne, środki stabilizujące, chelatujące i zapachowe, barwnik.

 

Opakowanie zawiera 1 l produktu.

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium