Producenci

Biorepair Preparat przeciw nadwrażliwości 50 ml

Dostępność: dostępny
Cena: 32,90 zł 32.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Preparat dedykowany osobom borykającym się z problemem nadwrażliwości zębów. Stosowanie Biorepair redukuje nadwrażliwość, przynosi natychmiastową ulgę w bólu. Preparat regeneruje szkliwo - proces ten zachodzi poprzez związanie się z nim chemicznie i uszczelnienie kanalików zębowych, dzięki czemu bodźce termiczne nie docierają do nerwów zęba i nie wywołują bólu. Proces ten został osiągnięty dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii cząsteczek Micro Repair. 

Nadwrażliwość zębów może być spowodowana wieloma czynnikami, jednak wśród nich można wskazać trzy najpopularniejsze. Najczęściej spotykanym powodem jest recesja dziąseł, które cofając się powodują odsłonięcie kanalików zębinowych, czego efektem jest docieranie bodźców termicznych do nerwów zęba. Drugim, równie często spotykanym, powodem jest erozja szkliwa, która wynika z codziennego kontaktu szkliwa z substancjami nadwyrężającymi jego strukturę. Nadwrażliwość pojawia się także wskutek źle przeprowadzonych zabiegów wybielania zębów lub czyszczenie ich zbyt agresywnymi pastami, które sprawiają, że warstwa szkliwa staje się cieńsza, a ząb wyjątkowo podatny na uszkodzenia. 

W każdym z tych przypadków stosowanie Biorepair znacząco zmniejszy problem bólu i korzystnie wpłynie na stan szkliwa zębów. Preparat zaleca się stosować w przypadku:

  • profesjonalnego wybielania zębów,
  • zdjęcia aparatu ortodontycznego,
  • recesji dziąsła,
  • bruksistów,
  • erozji szkliwa. 

Aby preparat skutecznie działał, należy stosować go po umyciu zębów poprzez nałożenie zawartości tubki do nakładki aplikacyjnej, którą należy włożyć do ust na czas 2 minut. Stosować dwa razy dziennie przez 14 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium