Producenci

Viruton Pulver 5 kg

Viruton_Pulver_5_kg.png
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: done
Cena: 362,41 zł 386,99 zł 362.41
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Viruton Pulver 5 kg

Producent: Medi-Sept

Viruton Pulver – proszek do mycia i dezynfekcji narzędzi, endoskopów inkubatorów i innych powierzchni wyrobów medycznych.

Zalety:

  • dezynfekcja wysokiego stopnia,
  • nie ma konieczności używania aktywatora,
  • nie pyli,
  • aktywne mycie,
  • stężenie od 1% w 10 minut.

Viruton Pulver to produkt nowej generacji, którego przeznaczeniem jest mycie i dezynfekcja wysokiego stopnia inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych, zalecany do instrumentów chirurgicznych, dentystycznych oraz wszelkiego rodzaju endoskopów, sond chirurgicznych, rurek do respiratorów. Zalecany jest do dezynfekcji manualnej, w myjkach ultradźwiękowych, myjniach automatycznych oraz w myjkach do endoskopów. Produkt jest od razu gotowy do użycia – nie wymaga używania dodatkowego aktywatora, posiada równie szerokie spektrum bójcze, jak produkty wymagające użycia aktywatora. Innowacyjna formuła zawiera cztery enzymy: protazę, lipazę, amylazę i mannazę, które odpowiedzialne są za usuwanie zabrudzeń organicznych. Zawartość surfaktanów zapobiega pyleniu proszku i gwarantuje doskonałe właściwości myjące.

 

Sposób użycia:

Zgodnie z tabelą dozowania odmierzyć odpowiednią ilość wody wodociągowej, następnie wsypać za pomocą załączonej miarki odpowiednią ilość proszku, zamieszać roztwór, przykryć naczynie i pozostawić do aktywacji na 15 minut, po upływie tego czasu roztwór ponownie zamieszać. Zastosowanie ciepłej wody przyspieszy rozpuszczanie się proszku. Drobne pozostałości na dnie naczynia gwarantują stabilność roztworu w czasie. Roztwór stabilny do 30 godzin, należy zmieniać codziennie. W celu potwierdzenia aktywności roztworu roboczego, można zastosować przeznaczone do tego celu paski testowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium